Jak jste se dozvěděli o výrobcích MUSKULVIT?


Velkoobchod

Informace pro velkoobchody

Provozujete fitness centrum, posilovnu, internetovou prodejnu, prodejnu se zdravou výživou, lékárnu nebo se zabýváte velkoobchodním či maloobchodním prodejem? Nabízíme Vám speciální obchodní podmínky a prodej za zvýhodněné ceny. Máte možnost se zaregistrovat jako náš obchodní partner.

Jak postupovat:

 1. Vyplňte kompletně registrační formulář, včetně údajů o firmě. (IČ, DIČ a.j.)

 2. Zašlete žádost s textem "Žádáme o přidělení velkoobchodních cen" na e-mail

 3. Ověříme Vámi zaslané údaje a přidělíme Vám v systému velkoobchodní ceny.

 4. O přidělení velkoobchodních cen Vás budeme informovat emailem. Poté již po vstupu do internetového obchodu budete moci nakupovat za velkoobchodní ceny. Velkoobchodní ceník Vám také rádi pošleme poštou nebo emailem spolu s dalšími propagačními materiály a katalogem výrobků.

Nabízíme Vám:

 • 20 let na trhu se sportovní a zdravou výživou – nabízíme Vám produkty s vysokou kvalitou od zavedené firmy na trhu.

 • Rozšiřování a inovace sortimentu – důraz klademe na přání a potřeby našich zákazníků, sleduje přední světové výrobce v oblasti sportovní a zdravé výživy a v oblasti používaných surovin pro dosažení nejvyšší kvality.

 • Strategie podpory prodeje – pravidelné akční nabídky, propagační materiály (katalogy, letáčky, plakáty, reklamní předměty, ochutnávky našich produktů aj.).

 • Skladová dostupnost– nabízený sortiment našich produktů máme skladem ve všech příchutích.

 • Množstevní slevy– v závislosti na výši Vašich objednávek.

 • Expresní vyřízení objednávek– odesíláme ještě týž den, max. další pracovní den od objednání expresní balíkovou službou PPL přímo na Vaši adresu určení. Zásilku obdržíte do 24 hodin, max. do 48 hodin od objednání. Přepravné ZDARMA!Pří objednávkách nižších než 1.500,- Kč účtujeme nízké přepravné 50,-Kč bez DPH při platbě dobírkou a 42,-Kč bez DPH při platbě bankovním převodem. Možnost dodání i Českou poštou. Při větších objednávkách dovoz zdarma vlastní dopravou. Platba v hotovosti při převzetí zásilky, při delší spolupráci možnost platby na fakturu se splatností.

 • Dovoz zdarma pro zákazníky ze Zlína, Kroměříže, Uherského Hradiště a okolí až na místo určení při objednávkách nad 500,-Kč. Dodací doba 1-4 dny v závislosti na aktuální trase závozů. Zlín, Otrokovice – závozy do 2 dnů. Platba v hotovosti při převzetí zboží, při delší spolupráci možnost platby na fakturu se splatností.

Případné dotazy týkající se velkoobchodní spolupráce Vám rádi zodpovíme na telefonu +420 732 212 331

Pro podnikatelské subjekty, registrované na území EU. Veškeré obchodní vztahy se řídí platným obchodním zákoníkem a další platnou legislativou v ČR. Neplatí body uvedeny v obchodních podmínkách, týkající se zásilkového prodeje koncovým zákazníkům a body nad rámec obchodního zákoníku.

Compare

HideShow